Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Vestbjerg:
-
-
Anders Ravn M.
Fra Vestbjerg
Jeg arbejder til dagligt som tømrer, hvor mine hovedopgaver er service - dvs. at jeg udfører alle t... -
Michael G.
Fra Vestbjerg
Har været i arbejdsmarked i mange år og kan alt fra tømrer, smed , vvs og dykning
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Nina R., Leo N. og Svend K. søger hjælp til husopgaver i Vestbjerg
-
Flytterengøring
Fra Nina R. (Vestbjerg)
Hovedrengøring af tomt hus på 148 kvm. Der er tale om rengøring af køkken samt alle hvidevare og bå... -
-
puds skorsten
Fra Svend K. (Vestbjerg)
Pejse skorsten skal pudses op Da mursten er afskallet Ca 80 x 80 x 200 cm
Anette L., Per A. og Mads K. søger hjælp til haveopgaver i Vestbjerg
-
Hækklipning
Fra Anette L. (Vestbjerg)
Andelsboligforening 200m hæk, nogen på den ene side, andre på begge sider -
Nedgravning af trampolin
Fra Per A. (Vestbjerg)
Grave hul til nedgravet trampolin. Dimensionerne på hullet skal være 390 cm i diameter og ca 75 cm... -
Opsætning af robotplæneklipper inkl. nedsætning af afgrænsnings ledning.
Fra Mads K. (Vestbjerg)
Opsætning af robotplæne klipper Bosch indego inklusiv nedsætning af afgrænsnings ledning og opsætni...
Madin Sofia H., Martin W. og Thim M. søger hjælp til diverse opgaver i Vestbjerg
-
Undervisning i kreativt håndarbejde bl.a strikning, hækling og lignende
Fra Madin Sofia H. (Vestbjerg)
Min 13årige ønsker at blive god til at strike og hækle,derfor søger jeg en der er godt til at hjælp... -
Vores bil er punkteret
Fra Martin W. (Vestbjerg)
Vores bil er punkteret - den holder i indkørslen. Vi ønsker at få den “lappet” så den er køreklar h... -
Ny slange i begge dæk på el-løbehjul.
Fra Thim M. (Vestbjerg)
Slange ødelagt i begge hjul, så det kan ikke pumpes. Vi har købt begge slanger, men kan ikke selv s...